DOM CZEKOLADY LINDT

Witamy w podróży do serca czekolady
Tu dzieje się prawdziwa magia szwajcarskiej słodkości. Odkryj unikatową i interaktywną wycieczkę przybliżającą losy czekolady. Poznaj jej pionierów, dzięki którym nasze życie stało się… słodsze! Zanurz się w jej świecie i przeżyj te wyjątkowe chwile tak, jak lubisz. Czekamy na Ciebie już dziś!
Poznaj historię czekolady
Muzeum Czekolady Lindt to największa słodka atrakcja Szwajcarii idealna zarówno dla tych najmłodszych i jej starszych miłośników. Gwarantujemy, że Ty też znajdziesz tu coś dla siebie. Udaj się z nami w podróż po świecie czekolady i dowiedz się, jak głęboki smak kakao… podbił Europę. Odkryj całą gamę czekolad Lindt i rozsmakuj się w słodkich arcydziełach przygotowywanych przez Lindt Maîtres Chocolatiers.
Poczuj się jak Lindt Maître Chocolatier
Zanurz się w świecie czekolady i stań się prawdziwym Lindt Maître Chocolatier. Stwórz wymarzoną tabliczkę pod okiem naszych najlepszych ekspertów. Zobacz jak wygląda cały proces przygotowywania i wydobywania niepowtarzalnego smaku czekolady Lindt.
Zobacz najpiękniejszą czekoladową fontannę na świecie
Dom Czekolady Lindt wita gości słodką atrakcją - najpiękniejszą czekoladową fontanną o wysokości ponad dziewięciu metrów! Na dodatek przepływa przez nią aż 1500 kg prawdziwej czekolady, a jej aromat unosi się w całym pomieszczeniu. Gwarantujemy, że będzie to prawdziwa uczta dla Twoich zmysłów.
Odwiedź największy sklep z czekoladą Lindt!
Znajdziesz w nim wszystkie produkty Lindt i mnóstwo pomysłów na słodkie prezenty dla siebie i bliskich. Stwórz czekoladę o wymarzonym połączeniu smaków, zaprojektuj własne opakowanie pralin oraz zobacz, jak pracują mistrzowie czekolady Lindt - Maîtres Chocolatiers.